Katalogi branżowe – dlaczego warto z nich korzystać

Branżowe katalogi stronNiedawna aktualizacja listy grup katalogów wykazała, że ich ilość znów uległa znacznemu zmniejszeniu. Już po raz kolejny na znaczną ilość grup katalogów zostały nałożone bany. Działania Googla, choć nie zawsze zrozumiałe dla wszystkich działających w sieci pozycjonerów, czy też osób zajmujących się marketingiem internetowym, maja na celu promowanie jedynie najlepszych grup katalogów. Bany nie oznaczają zatem końca skuteczności katalogowania, zmieniają jednak i wyznaczają jego kurs, ku jakości oraz merytoryczności.

Aby katalogowanie miało sens, należy zainteresować się dodawaniem stron do katalogów branżowych. To one zapewniają najwyższa jakość, efektywność oraz trafność. Branżowe katalogi stron pozwalają na uzyskanie linków z powiązanych tematycznie stron. Warto zauważyć, że umieszczane w tych katalogach wpisy, gwarantują wysokie i typowe pozycje w wynikach  wyszukiwania na konkretne, związane z dana branżą frazy.

branzowy katalog stron

Przykład branżowego katalogu stron dla fotografów

Zastanawiasz się, jakie tematy katalogów są dostępne w sieci? Niemal wszystkie! Działasz w branży medycznej? – katalogi stron medycznych są idealne dla Ciebie. A może interesuje Cię budowlanka lub motoryzacja? – bez najmniejszego kłopotu znajdziesz katalogi stron budowlanych czy też katalogi stron motoryzacyjnych. Jeżeli jednak wszelkie działania, które podejmujesz sprawiają Ci jakakolwiek trudność, nie masz na nie czasu, albo chciałbyś uzyskać dostęp do najszerszej oferty pakietów katalogowania branżowego, warto odwiedzić sklep linkhouse.pl. Warto przy tym pamiętać, że katalogowanie stron internetowych, nadal pozostaje jednym z najwydajniejszych oraz najtańszych sposobów promowania swojej strony w Internecie.